Toggle navigation

Netflix zapowiada zmiany od 2023 roku Ile będzie wynosić cena abonamentu? Kraków, ESKA.plZadajesz sobie pytanie, ile kosztuje Netflix w 2023 roku? Na dzień dzisiejszy Plan Premium to wydatek 60 zł miesięcznie dla jednego gospodarstwa domowego. Korzystając z oferty sklepu z kontami Kontonet.pl otrzymujesz dostęp do jednego konta, oczywiście w jakości 4K UHD za około 30-35% tej kwoty. Możliwość oglądania filmów i seriali za około 20 złotych na miesiąc.

Jedna polega na jakości odtwarzanego obrazu, co z pewnością jest istotną kwestią dla wielu wielbicieli filmów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście Plan Premium i sprawdza się najlepiej , gdy z Netflixa korzysta cała rodzina. Dostępne w ramach planu materiały są udostępniane w najwyższej rozdzielczości Ultra HD. Platformy streamingowe zdobywają coraz większą popularność – tak w Polsce, jak i na świecie. To prawdziwy gigant medialny, dostarczający swoje treści przez Internet.

I wydaje się, że specjalnie dla takich osób Netflix przygotował swoje nowe plany reklamowe. Dla nich i dla osób, które rezygnują z subskrypcji po obejrzeniu interesujących materiałów. W przeciwieństwie do konkurencji, nie kazał swoim użytkownikom czekać na nowe odcinki ulubionych seriali, ale udostępniał całe sezony jednego dnia. Dlaczego Netflix zaczął walczyć ze współdzieleniem kont? Prawda jest taka, że Netflix ma coraz mniejszy potencjał do pozyskiwania nowych użytkowników.

Netflix cena – podsumowanie

Ważność karty podarunkowej wynosi 12 miesięcy od daty zakupu, choć tutaj niektóre mogą być ważne dłużej. Informacja o tym, jak długo można czekać z aktywacją takiej karty podarunkowej Netflix, znajdziemy na niej samej lub w wiadomości e-mail, która zostanie do nas przesłana po zakupieniu. Warto także dodać, że skorzystanie z takiej karty także wymaga od nas założenia konta na platformie, ale nie trzeba już podpinać pod nie karty debetowej/kredytowej.

Warto także wspomnieć, że bez znaczenia, na jaki pakiet się zdecydujemy, można anulować członkostwo Netlix w każdej chwili. Za korzystanie z serwisu Netflix będzie naliczać comiesięczną opłatę przypadającą na dzień rejestracji konta. Wiele osób szuka także informacji na temat Netflixa za darmo. Wcześniej dla nowych członków serwisu przewidziana była specjalna promocja – darmowy okres próbny na jeden miesiąc.

Netflix to globalny gigant wśród platform streamingowych, dlatego bez wątpienia zrewolucjonizował sposób, w jaki konsumujemy treści multimedialne. Serwis od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku usług streamingowych, ponieważ oferuje ferrari 612 scaglietti – wiadomości handlowe na żywo zarówno wysokiej jakości oferowanych produkcji, jak i szerokiej dostępności na różnych urządzeniach. Pakiet Standard od Pakietu Premium różni się jeszcze tym, na ilu urządzeniach jednocześnie możemy korzystać z Netflix.

Pamiętaj jednak, że kwota pobrana za dany okres rozliczeniowy nie zostanie Ci zwrócona, a Ty możesz korzystać z pakietu aż do ostatniego dnia, do którego został już opłacony. Jeśli chcesz anulować subskrypcję Netflix, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, a następnie wybierzesz opcję – anuluj członkostwo. Dla pewności usuń także swoją kartę płatniczą z usługi. Wystarczy założyć nowe konto użytkownika, dokonać weryfikacji danych i wybrać pakiet dostępowy dopasowany do swoich potrzeb.

Koszt miesięczny korzystania z Netflix

W planie podstawowym jednocześnie można oglądać na jednym ekranie. Jaka jest cena Netflixa za miesiąc w wersji standard? W tym przypadku trzeba się liczyć z wydatkiem wysokości 43 zł miesięcznie. Dostępne filmy i seriale oferowane są w jakości Full HD (1080p). Pakiet umożliwia korzystanie z dwóch ekranów jednocześnie. Jeszcze gorzej robi się w momencie, w którym konto do tej pory współdzieliliście w 5 osób, które ze sobą nie mieszkają.

Kosztuje on 60 zł na miesiąc, lecz umożliwia korzystanie z serwisu na czterech urządzeniach jednocześnie oraz oferuje dostęp do treści w najwyższej jakości Ultra HD. Od pewnego czasu Netflix zrezygnował również z oferowania darmowego okresu próbnego. Wcześniej był to okres jednego miesiąca, jednak było to dość mocno nadużywane, szczególnie w Polsce. Jeśli nie jesteście przekonani do usługi, warto skorzystać przez jeden miesiąc z najtańszego pakietu, który kosztuje 29 złotych.

Poza oczywiście ceną abonamentu poszczególne opcje subskrypcji różnią się liczbą urządzeń, na których można korzystać z serwisu. Najszersze opłacanie abonamentu daje dostęp do 4 urządzeń. ceny ropy naftowej nadal spadają Kiedy Netflix wchodził do Polski można było skorzystać z miesiąca próbnego. Oznaczało to, że przez pierwsze 30 dni z platformy korzystało się bez ponoszenia żadnych opłat.

Ile kosztuje Netflix dla jednej osoby? Pakiet podstawowy

Po przetestowaniu można było zdecydować się na wybór jednego z trzech dostępnych pakietów. Na ten moment jednak platforma zrezygnowała z tej możliwości. Każde konto Netflix przeznaczone jest dla jednego tzw. Gospodarstwa domowego, czyli upraszczając dla osób mieszkających pod jednym adresem (więcej o tym w dalszej części artykułu dotyczącej współdzielenia konta). Jeśli chcesz zrezygnować z płacenia abonamentu na Netflixie, wystarczy, że wejdziesz na swoje konto i w ustawieniach wybierzesz opcję „Anuluj członkostwo”. Możesz to zrobić w dowolnej chwili (po anulowaniu wciąż masz dostęp do wszystkich treści, aż do końca trwania opłaconego abonamentu) bez żadnych konsekwencji czy opłat.

Ile kosztuje Netflix? Sprawdź cennik miesięczny i roczny 2023

Gigant streamingowy w tym roku zamierza walczyć z tym trendem. Od stycznia Netflix w Polsce wymaga co pewien czas dodatkowego uwierzytelniania, które ma potwierdzić, że wszystkie urządzenia należą do jednego gospodarstwa. Karty podarunkowe Netflix mogą przyjmować różne wartości. Jednak najczęściej spotykane są dwa warianty cenowe – 60 złotych oraz 120 złotych. Decydując się na zakup droższego wariantu, możemy korzystać z Netflix przez cztery miesiące (Pakiet Podstawowy), trzy miesiące (Pakiet Standard) lub dwa miesiące (Pakiet Premium).

Reklama

Powstaliśmy w 2008 roku jako społeczność entuzjastów technologii. Chętnie opłacę pakiet dla jednego streamu ale nie kosztem jakości. Akcje Netflixa były wyceniane nawet na 700 dolarów za sztukę. To drastyczny zjazd zakończony wyceną poniżej 200 dolarów za sztukę. Obecnie cena Netflix Inc. ponownie przekroczyła 300 dolarów za jedną akcję. Netflix ogłosił też swego rodzaju abolicję, bo będzie pozwalał na przeniesienie dotychczasowego profilu na nowe konto.

Ponadto możliwe, że i zmiany cenników szykują się w naszym kraju, bo Netflix usunął już z kilku krajów najniższy plan abonamentowy. Być może ostatnie zdanie brzmi dla Was paradoksalnie, bo większa konkurencja powinna ceny centrica: akcje soar po oświadczeniu o jesieni brytyjskiej raczej obniżać, niż je podnosić. W przypadku Netflixa jednak ma on tak mocną pozycję, że może sobie pozwolić na taki ruch. Oczywiście, aby… jeszcze bardziej wzbogacić swoją ofertę, dzięki większym nakładom pieniężnym.

Darmowy miesiąc; czy mogę otrzymać darmowy pakiet Netflix i oglądać filmy i seriale w 2023 roku bez opłat ?

Ich usługi Disney+ i HBO MAX mają jeden, ogólny abonament, gdzie można mieć dostęp także do treści w rozdzielczości 4K. Pakiety, jakie oferuje platforma, pozwalają na samodzielny wybór najlepszej dla siebie opcji. Treści dostępne na tej platformie możesz oglądać na komputerze, telewizorze, tablecie, a także na telefonie komórkowym.